Novinky pro mzdové účetní + řešení aktuálních problémů (PhDr. Kučerová)


Termín: 13.10.2021 Kód semináře: 2149
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 1.900,-
Lektor: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ Cena s DPH: 2.299,-
Místo konání: ...
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Školení proběhne určitě ON-LINE formou živého vysílání + MOŽNÁ I PREZENČNĚ NAŽIVO, uvidíme dle aktuálních možností. Přihlášeným budou zaslány tradičně informačně nabité podkladové materiály lektorky a bližší instrukce pro přístup do vysílání. Prosím napište do přihlášky, zda máte zájem výhradně o on-line formu - děkujeme.

Tento seminář je určen pro pokročilejší mzdové účetní, personalisty a ekonomy všech typů zaměstnavatelských organizací, daňové poradce, auditory, podnikatele a další zájemce.

Jeho cílem je přehledné seznámení s posledními legislativními změnami v oblasti daně z příjmů ze závislé činnosti, nemocenského, důchodového a zdravotního pojištění, pracovního práva a dalších souvisejících oblastí s vazbou na daně a finanční účetnictví. Do programu semináře budou zapracovány i čerstvé změny k datu konání semináře. Probrána budou také problemová témata současné mzdové praxe.

Díky širokému záběru svých znalostí a zkušeností lektorka nabídne posluchačům pohled na novinky ve mzdové agendě v jejich plné šíři a v souvislostech, které nejsou na obdobných seminářích probírány (zejm. provázanost do účetnictví). Výklad bude veden srozumitelně, s důrazem na praxi. Posluchači obdrží rozsáhlé lektorské materiály a budou mít prostor pro konzultaci nejasností. Chcete-li s lektorkou konzultovat složitější problém, pošlete nám ho předem mailem, předáme lektorce a jeho řešení bude prezentováno na školení.
 

Detaily programu budou zveřejněny v průběhu jara. 

Potřebujete na semináři získat odpověď na Váš složitější problém? Napište organizátorce!


Školení proběhne on-line formou živého vysílání, tzn. nebude pořizován záznam (je třeba se k vysílání připojit v daný čas). Bude realizováno v aplikaci MS TEAMS - před vysíláním aplikaci jedním kliknutím nainstalujete do svého počítače a přes odkaz, který vám předem zašleme, se stejně jednoduše připojíte k vysílání. Pro sledování našeho on-line přenosu a zapojení se do diskuse potřebujete počítač s připojením k internetu, funkční sluchátka nebo reproduktory (zkrátka totéž, co vám umožňuje koukat na internetu na videa). Mikrofon ani kamera nejsou nutné (nechceme po vás, abyste byli vidět a slyšet) - funkční mikrofon budete potřebovat pouze pokud budete chtít s lektorkou diskutovat přes mikrofon. Ostatní dotazy jí bude možné pokládat v chatu (písemně) v průběhu vysílání.
Se všemi, kteří nejsou zběhlí v on-line komunikaci a mají pochybnost, zda se zvládnou ke školení připojit, rádi otestujeme připojení předem.

O lektorce: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ je specialistkou pro oblast mzdového účetnictví a personalistiky - tuto rozsáhlou oblast ovládá v celém jejím rozsahu. Uvedenou problematiku přednáší na UTB Zlín, lektorsky působí i pro celou řadu vzdělávacích agentur. Je Bilanční účetní (Komora certifikovaných účetních) - velkým přínosem jejího výkladu je, že dokáže problematiku mezd propojit s účetnictvím a daněmi z příjmů. Je autorkou Lexikonu mzdového účetnictví, aktivně publikuje odborné články.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz