***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***" /> Novinky pro mzdové účetní + řešení aktuálních problémů z oblasti daní, pojistného a pracovního práva (PhDr. Kučerová) <font color="#cc0066"><b>***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***</b></font> | Kurzy-ucetnictvi.cz
 

Novinky pro mzdové účetní + řešení aktuálních problémů z oblasti daní, pojistného a pracovního práva (PhDr. Kučerová) ***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***


Termín: 29.10.2020 Kód semináře: 2052
Časový rozsah: 9 — 13 hod. Cena bez DPH: 1.500,-
Lektor: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ Cena s DPH: 1.815,-
Místo konání: ...
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

ON-LINE ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ - přihlášeným budou zaslány podkladové materiály lektorky a bližší instrukce pro přístup do vysílání.

Změna původního termínu - platí zde uvedené datum 29.10.

Seminář je určen pro zkušené mzdové účetní všech typů zaměstnavatelských subjektů, personalisty, ekonomy, podnikatele a další zájemce o aktuální problematiku mezd a personalistiky.

Jeho cílem je kromě čerstvých informací o podmínkách pomoci zaměstnavatelům v podzimním nouzovém stavu i výklad dalších legislativních změn v oblasti pracovního práva a dalších oblastech souvisejících s problematikou mezd účinných pro rok 2020, resp. 2021 (daň ze závislé činnosti, nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění, cestovní náhrady atd.). Součástí semináře bude také řešení aktuálních mzdových a personálních problémů. 

Posluchači obdrží rozsáhlé lektorské materiály a budou mít prostor pro dotazy a konzultaci svých nejasností. V případě komplikovanějších problémů, zasílejte své dotazy předem organizátorce - budou předány paní lektorce a odpovědi prezentovány v průběhu semináře.

Program:

  • Aktuální výklady ke covid-pomoci zaměstnavatelům - ošetřovné, Antivirus A, B,...

  • Změny zákoníku práce, zákona o inspekci práce a zákona o zaměstnanosti - připomenutí novinek z pohledu mzdových účetních - změny aktuální a ty, které teprve účinnosti nabudou - např. změny v doručování zaměstnancem a zaměstnavatelem, v potvrzení o zaměstnání, vysílání zaměstnanců, připravované změny v řádné dovolené (podrobněji), sdílená pracovní místa atd.

  • Srážky ze mzdy a odstupné - několik mezd, postup při změně zaměstnání, potvrzení o zaměstnání, vícenásobek odstupného a ukončení pracovního poměru dohodou s odstupným (doporučený postup dle EK ČR), příklad výpočtu atd.

  • Dohody konané mimo pracovní poměr a poskytnutí odměny (prémie) v souladu se zákoníkem práce - např. v souvislosti s mimořádnými odměnami (sociální služby a zdravotnictví).

  • Snížení mezd zaměstnancům a odměny vedení v právních souvislostech.

  • Osvobození od daně z příjmů u nepeněžního příjmu při poskytnutí zájezdu - zájezd se kvůli koronaviru neuskutečnil. Doporučený postup pro rok 2020.

  • Další připravované novinky (stravenkový paušál, zrušení superhrubé mzdy atd.).

O lektorce: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ je specialistkou pro oblast mzdového účetnictví a personalistiky - tuto rozsáhlou oblast ovládá v celém jejím rozsahu. Uvedenou problematiku přednáší na UTB Zlín, lektorsky působí i pro celou řadu vzdělávacích agentur. Je Bilanční účetní (Komora certifikovaných účetních) - velkým přínosem jejího výkladu je, že dokáže problematiku mezd propojit s účetnictvím a daněmi z příjmů. Je autorkou Lexikonu mzdového účetnictví, aktivně publikuje odborné články.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz