Daň ze závislé činnosti - novinky 2019/2020 + roční­ zúčtování­ (Ing. Kytler)


Termín: 13.12.2019 Kód semináře: 1969
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 1.900,-
Lektor: Ing. Hanuš KYTLER Cena s DPH: 2.299,-
Místo konání: Praha 6 (MK), Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 (u stanice metra A Dejvická)
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Seminář je určen pokročilým mzdovým účetním všech typů zaměstnavatelských organizací.

První část semináře (ta delší) bude věnována seznámení s posledními změnami platnými pro rok 2019 a zejména s rozsáhlými změnami připravovanými pro rok 2020 pro oblast daně z příjmů ze závislé činnosti. Výklad bude reflektovat postup legislativních prací - zahrnuty budou poslední změny známé k datu konání akce.

Ve druhé části si posluchači společně s lektorem zrekapitulují povinnosti spojené s uzavíráním roku (potvrzení o příjmech, roční zúčtování, vyúčtování daní), zdůrazněny budou změny pro zdaňovací období roku 2019 + aktuální problematické oblasti, posluchači budou seznámeni s novými vzory daňových tiskopisů. Součástí semináře bude také výklad novinek v oblasti daně ze závislé činnosti pro rok 2019

Velký prostor bude poskytnut dotazům účastníků. Chcete-li získat odpověď na složitější dotaz, zašleteho ho mailem organizátoce předem - bude lektorovi předán a zodpovězen v průběhu semináře. 

Program - detaily budou upřesněny na podzim.

O lektorovi:  Ing. Hanuš KYTLER je specialistou na daň ze závislé činnosti, působí jako vedoucí odd. daně z příjmů ze závislé činnosti FÚ pro Jihomoravský kraj. Je vyhledávaným lektorem s více než dvacetiletou přednáškovou a publikační praxí pro řadu vzdělávacích agentur, vydavatelství, auditorských a daňových kanceláří a dalších subjektů.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz