Účetní závěrka podnikatelů - právnických osob za rok 2019 (Ing. Pilařová)


Termín: 16.12.2019 Kód semináře: 1970
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 2.100,-
Lektor: Ing. Ivana PILAŘOVÁ Cena s DPH: 2.541,-
Místo konání: Praha 1 (NÁR), EuroDanceCenter Plamínek, Národní 10, Praha 1 - vchod Voršilská 14
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Již tradiční seminář Ing. Ivany Pilařové určený pokročilým zájemcům, kteří budou uzavírat účetnictví podnikatelských právnických subjektů. 

Nabídne aktuální informace k sestavení účetní závěrky za rok 2019. Zdůrazněny budou změny  proti roku 2018, řešeny budou problémové závěrkovou operace a  související témata. Výklad bude doplněn praktickými příklady a doporučeními.

Seminář poskytne prostor pro odborné dotazy a konzultace nejasností - ty komplikovanější je možné zaslat organizátorce předem e-mailem (budou předány lektorce).

Detaily programu budou doplněny na podzim.


O lektorce:  Ing. Ivana Pilařová je daňovou poradkyní (od r. 1993) a auditorkou (od r. 1994), členkou Výboru pro metodiku KA ČR, zkušební komisařkou KDP ČR. Je vyhledávanou a respektovanou přednášející (nositelka titulu Nejlepší lektorka v daních roku 2010, 2011 a 2016) s dlouholetou přednáškovou, publikační a poradenskou činností v oblasti daní, účetnictví a obchodního práva pro řadu vzdělávacích agentur a vydavatelství, auditorských, daňových a dalších společností.

 

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz