Co je nového v účetnictví a daních? - podzimní seminář (Ing. Pilařová)


Termín: 18.10.2021 Kód semináře: 2150
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 2.100,-
Lektor: Ing. Ivana PILAŘOVÁ Cena s DPH: 2.541,-
Místo konání: ...
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Školení proběhne určitě ON-LINE formou živého vysílání + MOŽNÁ I PREZENČNĚ NAŽIVO, uvidíme dle aktuálních možností. Přihlášeným budou zaslány tradičně informačně nabité podkladové materiály lektorky a bližší instrukce pro přístup do vysílání. Prosím napište do přihlášky, zda máte zájem výhradně o on-line formu - děkujeme.

Praktický přehled změn pro účetní, auditory, daňové poradce a další zájemce, kteří chtějí držet krok s neustále se měnící účetní a daňovou legislativou. Přehledné a srozumitelné informace, příklady a souvislosti v živém výkladu oblíbené lektorky Vám nahradí mnoho hodin samostudia. Seminář pořádáme pravidelně 3x do roka, pravidelní účastníci tak zůstávají stále "in". 

Získáte:
- přehledné informace o posledních legislativních změnách, které mají dopad do účetnictví, daní a souvisejících oblastí,
- návody na řešení vybraných aktuálních problémů,
- odpovědi na dotazy, možnost zapojit se do diskuse.


Detaily programu budou zveřejněny ve druhé polovině roku. 


Potřebujete na semináři získat odpověď na Váš složitější problém? Napište organizátorce!


O lektorce:  Ing. Ivana Pilařová je daňovou poradkyní (od r. 1993) a auditorkou (od r. 1994), členkou Výboru pro metodiku KA ČR, zkušební komisařkou KDP ČR. Je vyhledávanou a respektovanou přednášející (nositelka titulu Nejlepší lektorka v daních roku 2010, 2011 a 2016) s dlouholetou přednáškovou, publikační a poradenskou činností v oblasti daní, účetnictví a obchodního práva pro řadu vzdělávacích agentur a vydavatelství, auditorských, daňových a dalších společností.

 

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz