***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***" /> Co je nového v účetnictví a daních? - jarní seminář (Ing. Pilařová) <font color="#cc0066"><b>***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***</b></font> | Kurzy-ucetnictvi.cz
 

Co je nového v účetnictví a daních? - jarní seminář (Ing. Pilařová) ***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***


Termín: 10.05.2021 Kód semináře: 2120
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 2.100,-
Lektor: Ing. Ivana PILAŘOVÁ Cena s DPH: 2.541,-
Místo konání: ...
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Školení proběhne pouze ON-LINE přes aplikaci MS TEAMS (nemusíte mít kameru). Přihlášeným budou předem zaslány tradičně informačně nabité podkladové materiály lektorky a bližší instrukce pro přístup do vysílání. 

Praktický přehled změn pro účetní, auditory, daňové poradce a další zájemce, kteří chtějí držet krok s neustále se měnící účetní a daňovou legislativou. Přehledné a srozumitelné informace, příklady a souvislosti v živém výkladu oblíbené lektorky Vám nahradí mnoho hodin samostudia. Seminář pořádáme pravidelně 3x do roka, pravidelní účastníci tak zůstávají stále "in". 

Získáte:
- přehledné informace o posledních legislativních změnách, které mají dopad do účetnictví, daní a souvisejících oblastí,
- návody na řešení vybraných aktuálních problémů,
- odpovědi na dotazy, možnost zapojit se do diskuse.


PROGRAM:
1. Novinky v oblasti daně z příjmů:
 • Změny v příspěvku na stravování včetně vztahu k home office
 • Změny v limitech vzniku a technického zhodnocení hmotného a nehmotného majetku
 • Možnost optimalizace přes zpětné uplatnění daňové ztráty, účtování a dopady na odloženou daň
 • Změny ve zdanění fyzických osob
 • Kompenzanční bonus – lhůty podání žádosti, postřehy z praxe
 • Informace GFŘ ke směrnici ATAD
 • Závěry KOOV
2. Procesní prominutí: lhůty pro podání daňových přiznání a přehledů OSVČ zdravotním pojišťovnám a ČSSZ a možnosti jejich bezsankčního zmeškání

3. Novinky v oblasti DPH:
 • Prominutí DPH na výstupu (respirátory, testy, očkovací látky)
 • Osvobození od DPH při provádění testů
 • Změny v pojmu dlouhodobého majetku v ZDPH
4. Daňový řád:
 • Změny v sankcích a možnosti jejich prominutí  - nový pokyn GFŘ D-49
 • Změny v liberační lhůtě pro placení daní
 • Distanční možnost zahájení daňové kontroly
5. Účetnictví:
 • Účetní zachycení aktuálních covid novinek (izolačka, proplácení testů pojišťovnami)
 • Účtování přijatých a poskytnutých záloh (cizí měna i Kč)
 • Účtování dotací a jiných kompenzací
 • Novela zákona o účetnictví
6. Právo: výplaty podílů na zisku – základní informace z novely ZOK

7. Další novinky, o kterých ještě nevíme…


Máte dotazy, které byste rádi položili lektorce? Zašlete je předem e-mailem organizátorce, budou předány a zodpovězeny v průběhu semináře.

Školení proběhne on-line formou živého vysílání, tzn. nebude pořizován záznam (je třeba se k vysílání připojit v daný čas). Bude realizováno v aplikaci MS TEAMS - před vysíláním aplikaci jedním kliknutím nainstalujete do svého počítače a před odkaz, který vám předem zašleme, se stejně jednoduš připojíte k vysílání. Pro sledování našeho on-line přenosu a zapojení se do diskuse potřebujete počítač s připojením k internetu, funkční sluchátka nebo reproduktory (zkrátka totéž, co vám umožňuje sledovat na internetu videa). Mikrofon ani kamera nejsou nutné, funkční mikrofon budete potřebovat pouze pokud budete chtít s lektorkou diskutovat přes mikrofon. Ostatní dotazy jí bude možné pokládat v chatu (písemně) v průběhu vysílání.
Se všemi, kteří nejsou zběhlí v on-line komunikaci a mají pochybnost, zda se zvládnou ke školení připojit, rádi otestujeme připojení předem.O lektorce:  Ing. Ivana Pilařová je daňovou poradkyní (od r. 1993) a auditorkou (od r. 1994), členkou Výboru pro metodiku KA ČR, zkušební komisařkou KDP ČR. Je vyhledávanou a respektovanou přednášející (nositelka titulu Nejlepší lektorka v daních roku 2010, 2011 a 2016) s dlouholetou přednáškovou, publikační a poradenskou činností v oblasti daní, účetnictví a obchodního práva pro řadu vzdělávacích agentur a vydavatelství, auditorských, daňových a dalších společností.

 

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz