***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***" /> Novinky pro mzdové účetní + řešení aktuálních problémů (PhDr. Kučerová) <font color="#cc0066"><b>***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***</b></font> | Kurzy-ucetnictvi.cz
 

Novinky pro mzdové účetní + řešení aktuálních problémů (PhDr. Kučerová) ***ON-LINE VYSÍLÁNÍ***


Termín: 18.05.2021 Kód semináře: 2122
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 1.600,-
Lektor: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ Cena s DPH: 1.936,-
Místo konání: ...
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Školení proběhne pouze ON-LINE přes aplikaci MS TEAMS (nemusíte mít kameru). Přihlášeným budou předem zaslány tradičně informačně nabité podkladové materiály lektorky a bližší instrukce pro přístup do vysílání. 

Tento seminář je určen pro pokročilejší mzdové účetní, personalisty a ekonomy všech typů zaměstnavatelských organizací, daňové poradce, auditory, podnikatele a další zájemce.

Jeho cílem je přehledné seznámení s posledními legislativními změnami v oblasti daně z příjmů ze závislé činnosti, nemocenského, důchodového a zdravotního pojištění, pracovního práva a dalších souvisejících oblastí s vazbou na daně a finanční účetnictví. Do programu semináře budou zapracovány i čerstvé změny k datu konání semináře. Probrána budou také problemová témata současné mzdové praxe.

Díky širokému záběru svých znalostí a zkušeností lektorka nabídne posluchačům pohled na novinky ve mzdové agendě v jejich plné šíři a v souvislostech, které nejsou na obdobných seminářích probírány, včetně provázanosti do finančního účetnictví. Výklad bude veden srozumitelně, s důrazem na praxi. Posluchači obdrží rozsáhlé lektorské materiály a budou mít prostor pro konzultaci nejasností. Chcete-li s lektorkou konzultovat složitější problém, pošlete nám ho předem mailem, předáme lektorce a jeho řešení bude prezentováno na školení.

Program:
  • Komplikovanější výpočty k řádné dovolené od roku 2021 – připomenutí rozvržení pracovní doby v souvislosti s řádnou dovolenou, započitatelné a limitované překážky v práci pro účely řádné dovolené (rozdílné právní výklady k posouzení výkonu práce pro účely řádné dovolené), čerpání řádné dovolené po skončení mateřské a rodičovské dovolené v praktických příkladech a další.

  • Změny občanského soudního řádu od 1. července 2021 – chráněný účet, přikázání jiné peněžité pohledávky, zálohované výživné jako přednostní pohledávka s novým pořadím (postup plátce mzdy při srážkách ze mzdy v praxi).

  • Připravovaná novela zákona o dětských skupinách s ohledem na uplatnění slevy na umístění dítěte do předškolního zařízení.

  • Novela zákona o státní sociální podpoře – vyšší přídavek na děti a daňové změny (úprava měsíčního daňového bonusu a vyšší daňové zvýhodnění na děti) zřejmě od 1. července 2021, některé změny zpětně za rok 2021.

  • Krizové ošetřovné a aktuální změny.

  • Souběh nemocenských dávek z jednoho pojištění, karanténa a izolace – připomenutí a upozornění na záludnosti atd.

  • Aktuálně k cílené podpoře zaměstnavatelů (kurzarbeit a Antivirus).

  • Kombinace souběžných pracovněprávních vztahů u jednoho zaměstnavatele s ohledem na zdanění po změnách od 1. ledna 2021, včetně odlišností odvodů sociálního a zdravotního pojištění.

  • Legislativní novinky a jiné aktuality k datu konání semináře.


Potřebujete na semináři získat odpověď na Váš složitější problém? Napište organizátorce!


Školení proběhne on-line formou živého vysílání, tzn. nebude pořizován záznam (je třeba se k vysílání připojit v daný čas). Bude realizováno v aplikaci MS TEAMS - před vysíláním aplikaci jedním kliknutím nainstalujete do svého počítače a přes odkaz, který vám předem zašleme, se stejně jednoduše připojíte k vysílání. Pro sledování našeho on-line přenosu a zapojení se do diskuse potřebujete počítač s připojením k internetu, funkční sluchátka nebo reproduktory (zkrátka totéž, co vám umožňuje koukat na internetu na videa). Mikrofon ani kamera nejsou nutné, funkční mikrofon budete potřebovat pouze pokud budete chtít s lektorkou diskutovat přes mikrofon. Ostatní dotazy jí bude možné pokládat v chatu (písemně) v průběhu vysílání.
Se všemi, kteří nejsou zběhlí v on-line komunikaci a mají pochybnost, zda se zvládnou ke školení připojit, rádi otestujeme připojení předem.

O lektorce: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ je specialistkou pro oblast mzdového účetnictví a personalistiky - tuto rozsáhlou oblast ovládá v celém jejím rozsahu. Uvedenou problematiku přednáší na UTB Zlín, lektorsky působí i pro celou řadu vzdělávacích agentur. Je Bilanční účetní (Komora certifikovaných účetních) - velkým přínosem jejího výkladu je, že dokáže problematiku mezd propojit s účetnictvím a daněmi z příjmů. Je autorkou Lexikonu mzdového účetnictví, aktivně publikuje odborné články.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz