Změny ve mzdovém účetnictví od 1.1.2020 (PhDr. Kučerová)


Termín: 29.01.2020 Kód semináře: 2011
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 1.900,-
Lektor: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ Cena s DPH: 2.299,-
Místo konání: Praha 6 (MK), Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 (u stanice metra A Dejvická)
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Seminář s novinkami pro pokročilé mzdové účetní, personalisty a ekonomy všech typů zaměstnavatelských organizací, daňové poradce, auditory, podnikatele a další zájemce. Jeho cílem je shrnutí změn od 1.1.2020, které se týkají daně z příjmů ze závislé činnosti, nemocenského, důchodového a zdravotního pojištění, pojištění na sociální zabezpečení, pracovního práva a dalších souvisejících oblastí a mají vazbu na daně a finanční účetnictví. Probrána budou také problemová témata současné mzdové praxe.

Díky širokému záběru svých znalostí a zkušeností lektorka nabídne posluchačům pohled na mzdy v souvislostech, se kterými se na jiných seminářích nesetkají (zejm. provázanost do účetnictví). Posluchači obdrží rozsáhlé lektorské materiály a budou mít prostor pro své dotazy.

Program - detaily budou zveřejněny cca v listopadu 2019.

O lektorce: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ je specialistkou pro oblast mzdového účetnictví a personalistiky - tuto rozsáhlou oblast ovládá v celém jejím rozsahu. Uvedenou problematiku přednáší na UTB Zlín, lektorsky působí i pro celou řadu vzdělávacích agentur. Je Bilanční účetní (Komora certifikovaných účetních) - velkým přínosem jejího výkladu je, že dokáže problematiku mezd propojit s účetnictvím a daněmi z příjmů. Je autorkou Lexikonu mzdového účetnictví, aktivně publikuje odborné články.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz