Mzdové účetnictví - aktuální problémy + příprava na uzavření roku (PhDr. Kučerová)


Termín: 15.10.2019 Kód semináře: 1948
Časový rozsah: 9 — 14 hod. Cena bez DPH: 1.900,-
Lektor: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ Cena s DPH: 2.299,-
Místo konání: Praha 6 (MK), Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 (u stanice metra A Dejvická)
zde mapka a dopravní spojení

OBJEDNAT

Seminář pro pokročilé mzdové účetní všech typů zaměstnavatelských subjektů, personalisty, ekonomy, podnikatele a další zájemce o aktuální problematiku mezd a personalistiky. Jeho cílem je výklad posledních legislativních změn v oblasti pracovního práva a dalších oblastech souvisejících s problematikou mezd účinných pro rok 2019 (daň ze závislé činnosti, nemocenské, důchodové a zdravotní pojištění, cestovní náhrady atd.).

V první části semináře budou posluchači seznámeni s posledními legislativními změnami a získají výklad k řešení aktuálních mzdových a personálních problémů. Druhá část bude věnována přípravě na roční zúčtování a zpracování povinného vyúčtování daní, vystavování důchodových listů a další povinnosti spojené s uzavírám roku - zdůrazněny budou změny pro rok 2019.


Posluchači obdrží rozsáhlé lektorské materiály a budou mít prostor pro dotazy a konzultaci svých nejasností. V případě komplikovanějších problémů, zasílejte své dotazy předem organizátorce - budou předány lektorce a odpovědi prezentovány v průběhu semináře.

Program: detaily budou upřesněny cca začátkem září 2019. 

O lektorce: PhDr. Dagmar KUČEROVÁ je specialistkou pro oblast mzdového účetnictví a personalistiky - tuto rozsáhlou oblast ovládá v celém jejím rozsahu. Uvedenou problematiku přednáší na UTB Zlín, lektorsky působí i pro celou řadu vzdělávacích agentur. Je Bilanční účetní (Komora certifikovaných účetních) - velkým přínosem jejího výkladu je, že dokáže problematiku mezd propojit s účetnictvím a daněmi z příjmů. Je autorkou Lexikonu mzdového účetnictví, aktivně publikuje odborné články.

Vzdělávací agentura Ing. Blanky Huškové Jančaříkové nabízí účetní a daňová školení s vyhledávanými lektory - špičkovými odborníky. Akce mají smysluplný koncept, jsou pečlivě zorganizované. Konají se v Praze v příjemných, velmi dobře dopravně dostupných učebnách a sálech (v centru/na metru). Kromě dobré kávy a přestávkového občerstvení agentura poskytuje i vlídné zacházení a nezahlcuje mailové schránky svých zákazníků.
Na akcích budete v dobré společnosti - klienty agentury jsou zaměstnanci širokého spektra společností, samostatně podnikající účetní, daňoví poradci, auditoři.
Agentura nabízí množstevní slevy a další výhody pro stálé klienty. Nejen proto doporučujeme si před vyplněním objednávky pročíst organizační pokyny.
Veškeré info najdete na www.kurzy-ucetnictvi.cz